Jdi na obsah Jdi na menu
 

Konec této životní etapy;)

Ahoj, jak někteří vnímáte, již jsem to delší dobu nic nepřidával, důvodem jsou změny v soukromém živote, v práci a taky v nemovitostech, prostě na zábavu a potěšení již nezbyl čas. 

Protože se mi závodění dostalo pod kůži trvalo mi strašně dlouho se rozhoupat a rozhodnout se definitivně ukončit závodění na amatérsky rallye.

Možná se ještě někdy něčím svezu ale již si nemůžu dovolit trávit čas úpravami aut a zvyšování výkonu.

Nyní jsou to ale tyto stránky, za to že Vás na nich sdílím odkazy na druhé firmy a propaguji je tak? platím správci stránek cca 2500 ročně, nyní tedy dané sekce odstraním abych platil nekomerční balíček, případně když by chtěl někdo s podobným záměrem mímu pokračovat a stránkám dát druhý dech, i to by bylo možné.

 

Nicméně, nyní mám několik nyní již téměř nekoupitelných aut Citroen Saxo 1,6 16v asi haldu převodovek a dvě se samosvorem, plnou skřín závodních a ještě nenamontovaných dílů, originál plastové okná z Anglie, závodní set pedálu s nádobkami, řídicí jednotku programovatelnou, závodní hliníkový chladič, berenvé silikonové hadice komplet kit pro saxo a spoustu jiných dílů.

Jak budu mít čas budu v tom dělat pořádek a nejspíše vytvořím excel kde to budu všechno sepisovat a doplňovat, případný zájemci mi pak můžou psát na můj email. 

 

Nelituji čas a ani finance věnované tomuto koníčku, dalo mi to hodně příjemných a vzrušujících pocitů a všem který pořád jezdí moc závidím a držím Vám palce ať v tom můžete pokračovat a máte s toho potěšení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář