Jdi na obsah Jdi na menu
 

25. 9. 2012

VZKAZ:

Zrušte body za přestupky a raději zvýšte pokuty, ten kdo na to má ať jezdí rychle, ne? ovšem je také předpoklad že celkově víc zacvaká a tím bude mít státní pokladna víc prostředků které pak nemusí čerpat  z daní a ty by pak třaba mohli být i nižší a břeba by je pak i platilo více lidí....

Apropo, podívejte se do SK, tam nik krom SPZ z BA nepřekročí ve vesnici 45-50km/h a proč?? viz víše. A proč tam jedou všichni těch 45-50?? protože tam nejsou vynervovaní z dopravní situace tak jako jsou lidi i já tady, jedena socka (sorry) se bojí tak jde raději 30-35 a druhý movitý spěchá vydělávat tak se na vás tlačí co to de, pak aby nebyl i klidas, prudas nervózní, podrážděný a agresínví, následně chcete z toho raději uniknout, a jak se vám naskytne možnost zmáčkněte plynový pedál a rychle pryč.... ovšem pravidlá silničního provozu jdou v tu chvíli stranou a o tom to je, zmatky, omyly, bouračky a pohřby.

 

KOMPROMIS:

VESNICE 60-70KM

MIMO MĚSTA 90-120KM

DÁLNICE 130-160KM

BODY ZRUŠIT

ZNÁSOBIT VÝŠI DANÝCH POKUT + MOTIVAČNÍ PROCENTO VÝBĚRCŮM

 

KDO SEMNOU SOUHLASÍ??

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zrušní bodového systému.

(Petr Tunka-Pardubice, 19. 3. 2013 18:41)

Nezlobte se ale ,,Bodový systém,, nemá ani halavu ani patu, ten kdo to vymeslel neměl všech pět pohromadě asi tak nějak. Je to dle zákona ponižování řidičů a diktatůra pro řidiče a nejhorší je, že to každý rok mění jak v kocourkově.To samé dopravní předpisy, nynější nová vyhláška, minulou vyhlášku tu jsem musel už nabonzovat do ,,EU,, kdy bylo na jednu otázku 5 odpovědí, to musel vymyslet blb.A ke všemu tam bylo,,Protizákonné velké chyby,,Já např. v roce 2006 jsem přišel o řidičák,že jsem požil na bolesti,,Kapky tramal,, musel jsem zaplatit 25 000,-Kč pokuty a odvolání jsem neměl žádné,, ukázalo se jim po Tramalu- O, 29 promile, což je logické a Policie ani nechtěla abych šel na krev.Nyní jsem s e domáhal, kde je protokol od Policie, ten se ztrtratil, i jiné prokoly- ztráta.Takže jako invalidní důchodce+ ZTP, jsem dodnes bez řidičáku, chtějí abych si zaplatil autoškolu a tím mě ponižujou.Opět dovolání nemám -na Kraj. doprav. úřadě p. Bakajsa je neochota a sám měl v minulosti jiný malér, jenom mi píše nesmyslné dopisy-jako důvod a zase to nemá ani hlavu ani patu, jen nechtějí přiznat chybu.Tak Vás prosím i o pomoc, nemám na právníka abych to mohl dát na Ústavní Soud a žádat o odškodnění.
S Pozdravem: Petr Tunka, K DOlíčku 92, 53002-Pardubice, tel. 739470020